Artdeco Akrilik Boya 140 ml

Kazancınız 47%
9.90 TL
5.25 TL
Kazancınız: 4.65 TL
Mevcut: 11 adet
10 gün
+

Artdeco Akrilik Boya 140 ml

Taşıma Bilgisi:
Bu üründen henüz satılmamış. Bu ürün, bugün 114 kez görüntülendi.

Artdeco Akrilik Boya

Artdeco akrilik boya su bazlı ve akrilik reçine esaslıdır. Ahşap, karton, cam, metal, polyester, seramik, tuval ve daha bir çok yüzeyde iyi sonuç verir. Darbelere karşı dayanıklıdır. Sürüldükten sonra hızlı kurur, kurumayı geciktirmek için, boyaya bir miktar Artdeco Glaze Medyum ekleyebilirsiniz. Renkler birbiriyle karışabilir. Boyamada kullanılan malzemeler su ve sabun ile kolayca temizlenir. Artdeco Akrilik Boya Artdeco kalitesiyle üretilen akrilik boya, sanatseverlerin en beğendiği ürünler arasında yer alıyor. Üstün kalitesiyle övgü toplayan Artdeco Akrilik Boya 140 mI,her türlü ahşap, cam, masif ve karton zemine kolayca uygulanabiliyor. Sağlığa zarar vermeyen toksik maddeler barındırmaması sayesinde çocuklarınızın da güvenle tercih edebileceği ürünler arasında yer alan akrilik boya, kaliteli yapısı ve uzun kullanım ömrüyle tüm sanat ve hobi etkinliklerinde kullanılabiliyor. Artdeco tarafından üretilen 100'den fazla renk seçeneğinden biri olan akrilik boya, hayatınıza renk katmanın en sağlıklı ve güvenli yollarından birini sunmasıyla da övgü topluyor.

Artdeco Akrilik Boya 140 Ml Özellikleri

 • Artdeco Akrilik Boya, su bazlı olması sayesinde sağlığa zararlı hiçbir madde içermiyor ve kurumadan müdahale edildiği sürece önce her türlü yüzeyden su yardımıyla kolayca çıkabiliyor.
 • Kolay ve hızlı kuruma özelliğine sahip olan akrilik boya, sanat çalışmanızı tehlikeye atan uzun ve yorucu bekleme süresini kısaltarak çalışma güvenliğinizi artırıyor.
 • Kuruduktan sonra son derece güçlü ve dayanıklı bir yapı kazanan ürün, uygulandığı yüzeyde darbelere, düşmelere ve suyla temasa karşı yüksek bir dayanıklılık gösteriyor.
 • Her türlü yüzeye fırça, sünger, spatula yardımıyla kolayca uygulanabilen akrilik boya, homojen yapısı sayesinde hiçbir noktada topaklanma oluşturmuyor ve çalışmanızı riske atmıyor.
 • Başka katkı maddeleriyle karıştırılmaya uygun bir yapı içeren boya, kullanılan inceltici ve seyrelticilerle birlikte yoğunluğunu değiştirerek dilediğiniz formu kolayca kazanabiliyor.

Artdeco Akrilik Boya 140 Ml Teknik Detayları

 • Ürün Tipi: Akrilik Boya
 • Ürün Hacmi: 140 ml
 • Ürün Yapısı: Su Bazlı
 • Doğa Dostu Özellik: Var
 • 100 farklı renk seçeneği
 • 140ml pet şişe

Artdeco Yeni Formül akrilik su bazlı boyalardır - Tuval, kağıt, ahşap, seramik, polyester gibi bir çok yüzeye uygulanabilir. - Su bazlıdır ve örtücüdür. - Boyama işleminde kullanılan fırça, spatul, sünger gibi malzemeler su ve sabunla rahatça temizlenir. - Sağlığa zararlı madde içermez.

Artdeco Akrilik Boya 140 Ml Renk Kartelası

Artdeco Akrilik Boya 140 ml Renk Kartelası

Marka:
Artdeco
Ürün gayet şık kullanışlı , paketlemesi ve kargoya verilmesi çok iyiydi. Kırtasiye Kulubü'ne artdeco akrilik boya 140 Ml serisi için çok teşekkür ediyorum
Görüşünü yaz
World Kart 3d Secure
TaksitAylıkToplam
1 5.25 TL 5.25 TL
2 2.68 TL 5.36 TL
3 1.80 TL 5.41 TL
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
İlginizi çekebilecek Ürünler
 • 2020 Takvim