Schneider

Schneider kalem çeşitleri modelleri versatil tükenmez imza kalemleri seti indirimli fiyatlarla kırtasiye kulübünde

Schneider Kalem

Schneider KalemSchneider Kalem Gerek tükenmez kalem yedeklerini piyasaya sürmekte öncülük olsun, gerek K 15 tükenmez kalemi efsaneleştirmek olsun, gerekse devrim yaratan Viscoglide® teknolojisini geliştirmek olsun. Schneider’ın tek bir amacı var: herkes için yazım gereçleri üretmek. Marka prensibi haline gelen “Her düşünce, not etmeye değer” ile alınan geri dönüşler gerçekten sevindirici.

Almanların sıkı ekolojik ve sosyal standartlarını koruyabilmek, ve en üst düzey ürün kalitesini yakalayabilmek için üretimini sadece Almanya’da yapan Schneider, aynı zamanda topluma ve gelecek nesillere en iyisini aktarabilmek için çalışan eşsiz bir dünya markası.bir alman markası olup yıllardır ülkemizde kullanılmaktadır.

1986 yılından beri Schneider kalemlerin Türkiye’deki tek distribütörü olan Tekiner, 30 yılı aşan işbirliğinin meyvelerini kemikleşmiş, marka bağlılığı son derece üst düzeyde olan bir tüketici kitlesiyle almıştır. Schneider’ın Viscoglide gibi, ürünlerini muadillerinden ayıran, yazımı kolaylaştırdığı gibi keyifli hale de getiren yenilikçi vizyonu bu marka bağlılığı durumunu pekiştirmiştir.

Fiyat Aralığı

TL  –  TL

  • 4TL
  • 62TL